Arama Paneli

Hakkımda Paneli'ne Hoş Geldiniz.

"İleriye bakarak noktaları birleştiremezsiniz; bunu sadece geriye bakarak yapabilirsiniz. Bu yüzden noktaların gelecekte bir şekilde birleşeceğine güvenmelisiniz. İster kader deyin, ister karma - Bir şeye güvenmelisiniz. Bu yaklaşım beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı."

Steve Jobs

KODKOLIK Nedir?

Yazılımı hayatı bilen, kod aşığı anlamına gelmektedir.

Ben Kimim?

Bendeniz; Hatay'da doğmuş, Sivas/Cumhuriyet Üniversitesi'nde, Yönetim Bilişim Sistemleri okumuş ve çalışmalarını hâla devam ettiren fanatik bir kod aşığıyım.Buradaki amacım; ülkemiz gençlerini - girişimcilerini yazılıma teşvik etmek ve bunu olabildiğince en sade dille anlatabilmektir.

İçerikler Hakkında

Eğitimleri verirken bizzat kendi kaynaklarımdan - tecrübelerimden faydalanarak yazmaktayım, hiç ama hiçbir yan kaynaktan-materyalden yararlanılmamaktadır.Konuları, anlatılabilecek en basit düzeyden üst düzeye doğru anlatma çabası gösterilmektedir ve hiçbir yerde bulamayacağınız kadar detaylı kod örneklerini bu sitede bulabilirsiniz.Projeler yoğun olduğu zamanlarda, makaleler veya ders videolarında biraz gecikmeler olabilmektedir, bunun için sizlerden özür diliyorum.İyi çalışmalar diliyorum!.
YOUTUBE Kanalım ve Diğer Web Sitem
İki adet web sitem bulunmakla birlikte, iki adet youtube kanalım da bulunmaktadır.Bu kanallara abone olmanızı diliyorum.

KODKOLIK.NET YouTube Kanalım : Kanala Gitmek İçin Tıkla
SIYAHEKRAN.NET Web Sitem : Siteye Gitmek İçin Tıkla
SIYAHEKRAN.NET YouTube Kanalım : Kanala Gitmek İçin Tıkla